GET YOURSELF
REFRESHED

ZADZWOŃ TERAZ! +48 791 114 645

Osocze PRP

Osocze PRP

Osocze PRP

Szkolenia z osocza bogatopłytkowego pozwolą na wprowadzenie nowych zabiegów do Państwa gabinetów kosmetycznych. Jest to bezpieczna forma regeneracji skóry i naturalnego odmładzania, za pomocą własnej krwi!
Kosmetolodzy i dermatolodzy już dawno temu zauważyli, że osocze z krwi pacjenta jest bogatym źródłem młodości – liczne czynniki wzrostu, jakie się uzyskuje, pozwalają na regenerację skóry i pobudzenie receptorów do poprawy elastyczności, gęstości i zwiększenia napięcia. W rezultacie znikają zmarszczki, a skóra odzyskuje blask i zdrowy koloryt.
Podczas szkolenia, kursanci nauczą się podstaw związanych z bezpieczeństwem pobierania materiału do wykonania zabiegu – z użyciem odpowiednich zestawów, próbówek oraz wirówce, aby za pomocą prędkości oddzielić płytki krwi (osocze) od reszty materiału. Zabieg wydaje się skomplikowany, jednakże przy odpowiednim szkoleniu można szybko opanować nową technikę i rozszerzyć ofertę zabiegów w swoim studiu.
Stosowanie osocza bogatopłytkowego pozwoli pacjentom na:
leczenie blizn – (także trądzikowych),
nawilżenie skóry i jej regeneracja,
poprawa elastyczności i naturalne usunięcie zmarszczek bez efektu „maski”,
poprawie kolorytu skóry, aby nabrała blasku,
profilaktyka przy pierwszych oznakach starzenia się skóry.

Czas trwania: 6 godzin

Cena szkolenia: 1800 zł od osoby

Zakres szkolenia:

  • część teoretyczna (omówienie procesu złuszczania skóry, wskazania, przeciwwskazania, techniki wykonania zabiegu, protokoły zabiegowe, zalecenia po zabiegu)
  • wyposażenie stanowiska pracy
  • terapie łączone
  • część praktyczna

Dla kosmetologów i kosmetyczek
Grupa 6-10 osób

comments are closed