GET YOURSELF
REFRESHED

ZADZWOŃ TERAZ! +48 791 114 645

NICI PDO – zagęszczające

NICI PDO – zagęszczające

NICI PDO – zagęszczające

Nici PDO od wielu lat są stosowane w kosmetologii na całym świecie. Pierwszy raz zaczęto je stosować w Korei Południowej, aby zaraz zrewolucjonizować tę dziedzinę medycyny. PDO to polidioksanon, czyli syntetyczne włókno, które po pewnym czasie w całości rozpuszcza się w tkankach. Zastosowanie tego produktu znaleziono zarówno w kosmetologii, jak i ginekologii, okulistyce czy chirurgii plastycznej.
Szwy podskórne powodują, że skóra dostaje sygnał, aby zacząć działać, produkować, regulować i tym samym – odmładzać wygląd zewnętrzny. Zasada jest bardzo prosta. Zakładając nici PDO pod skórę, tkanki otrzymują sygnał o obecności ciał obcych, które należy się pozbyć. Tym samym zaczynają działać różne procesy biologiczne, jak np. neokolageneza. Skóra jest stymulowana do produkcji kolagenu, który ujędrnia, ale i pobudzana jest synteza elastyny, która poprawia sprężystość. W rezultacie – skóra chcąc wrócić do „pierwotnego” stanu przez zastosowaniem nici PDO, wygładza zmarszczki, poprawia ukrwienie i ogólny wizualny stan cery.
UWAGA! Wybierając dwa szkolenia z zakresu stosowania NICI PDO (zagęszczające + haczykowe) można skorzystać z promocyjnej ceny – zamiast 3 200 zł, zapłacą Państwo 2 600 zł!

Czas trwania:

Cena szkolenia: 1400 zł od osoby

Zakres szkolenia:

  • część teoretyczna (omówienie procesu złuszczania skóry, wskazania, przeciwwskazania, techniki wykonania zabiegu, protokoły zabiegowe, zalecenia po zabiegu)
  • wyposażenie stanowiska pracy
  • terapie łączone
  • część praktyczna

Dla kosmetologów i kosmetyczek
Grupa 6-10 osób

comments are closed