GET YOURSELF
REFRESHED

ZADZWOŃ TERAZ! +48 791 114 645

NICI PDO – haczykowe

NICI PDO – haczykowe

NICI PDO – haczykowe

Nici PDO od wielu lat są stosowane zarówno w kosmetologii, jak i chirurgii plastycznej, ginekologii czy okulistyce. Te syntetyczne włókna (polidioksanon) są bezpieczne w stosowaniu i pobudzają naturalne procesy, jakie zachodzą w naszych tkankach. Nici PDO w całości rozpuszczają się po pewnym czasie pod skórą, pozostawiając widoczne efekty i wizualnie odmładzając skórę twarzy, szyi czy dekoltu.
Nici PDO to zabieg, który służy do korekty, jak i liftingu skóry w problematycznych miejscach. Działanie jest wręcz natychmiastowe, ponieważ już po ich założeniu pod skórę, tkanki otrzymują impulsy do wzmożonej pracy – uruchamiają się różnorodne procesy (neokolageneza, synteza elastyny itp.), poprawiając ukrwienie, jędrność czy sprężystość cery. Zastosowanie nici PDO w metodzie haczykowej jest mało inwazyjne, przez co lista powikłań po zabiegu jest bardzo krótka (praktycznie nie występują), a efekty mówią same przez siebie. Skóra jest zdrowsza, grubsza, jędrna, a zmarszczki się wygładzają. W dodatku efekt końcowy wygląda w 100% naturalnie – dzięki czemu klientki Państwa studia kosmetologicznego będą zachwycone!
UWAGA! Wybierając dwa szkolenia z zakresu stosowania NICI PDO (zagęszczające + haczykowe) można skorzystać z promocyjnej ceny – zamiast 3 200 zł, zapłacą Państwo 2 600 zł!

Czas trwania:

Cena szkolenia: 1800 zł od osoby

Zakres szkolenia:

  • część teoretyczna (omówienie procesu złuszczania skóry, wskazania, przeciwwskazania, techniki wykonania zabiegu, protokoły zabiegowe, zalecenia po zabiegu)
  • wyposażenie stanowiska pracy
  • terapie łączone
  • część praktyczna

Dla kosmetologów i kosmetyczek
Grupa 6-10 osób

comments are closed