Nasze
Szkolenia

ZADZWOŃ TERAZ! +48 791 114 645

Nasz ośrodek szkoleniowy znalazł się w programie „Derma Friendly”

derma

dermaMiło nam poinformować, że nasz ośrodek szkoleniowy znalazł się w czerwcu 2015 roku w ogólnopolskim programie „Derma Friendly”.

Istotą „Derma Friendly” jest tworzenie społeczeństwa przyjaznego dla osób, które zmagają się z chorobami skóry takimi jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy trądzik i grzybice. Poprawa dostępu do profesjonalnych zabiegów i kosmetyków mają pomóc w leczeniu, a także walce z niedoskonałościami, które do tej pory były realizowane wyłącznie przez lekarzy dermatologii.

Nasze szkolenia, za sprawą uczestnictwa w programie i profesjonalnym przeszkoleniu naszego zespołu przez specjalistów od dermatologii i psychologii sprawia, że kursy zawierają elementy programu „Derma Friendly”. Podczas zajęć zapoznajemy z zabiegami medycyny estetycznej, które można bezpiecznie stosować w przypadku chorób skórnych, a także wszelkie wskazaniach i przeciwwskazaniach. W ten sposób nasi kursanci, poza otrzymaniem podstawowej wiedzy z zakresu kosmetologii, otrzymują także przeszkolenie z zakresu dermatologii, które będzie atutem dla każdego salonu kosmetycznego.

comments are closed