GET YOURSELF
REFRESHED

ZADZWOŃ TERAZ! +48 791 114 645

Karboksyterapia

Karboksyterapia

Karboksyterapia

Szkolenie z karboksyterapii jest skierowane do praktyków w zawodzie kosmetyczki bądź kosmetologa. Wymagana jest już wiedza i praktyka, ponieważ podczas kursu będą omawiane dodatkowe aspekty związane z poprawą wyglądu skóry. Poszerzenie swoich umiejętności bez wątpienia przysporzy nowych klientów dla Państwa salonów!
Karboksyterapia z pozoru przypomina mezoterapię igłową. Podobnie jak w jej przypadku i tutaj umieszczamy pod skórą składniki, które mają poprawić wygląd zewnętrzny skóry. Karboksyterapia wykorzystuje medyczny i bezpieczny dwutlenek węgla. Warto również pamiętać, że zabieg można proponować nie tylko na twarz, ale i resztę ciała pacjenta.
Metoda, której będą się Państwo uczyć pod czujnym okiem praktyków w zawodzie i zawodowych szkoleniowców, pozwala na mało inwazyjną poprawę jakości skóry i jej oczyszczenie. Czas gojenia się jest uzależniony od tego, jak zachowuje się skóra pacjenta, jednak jest określany jako bardzo krótki.

Czas trwania: 6 godzin

Cena szkolenia: 600 zł od osoby

Zakres szkolenia:

  • część teoretyczna (omówienie procesu złuszczania skóry, wskazania, przeciwwskazania, techniki wykonania zabiegu, protokoły zabiegowe, zalecenia po zabiegu)
  • wyposażenie stanowiska pracy
  • terapie łączone
  • część praktyczna

Dla kosmetologów i kosmetyczek
Grupa 6-10 osób

comments are closed